En flash bellek virüsü temizleme programı Sırları

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin emniyetliğiniz temin etmek yerine UsbFix’i erinçli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o derece modern, kullanışlı ve dümdüz bir arayüze ehil olan yetişek USB bellekleriniz üzerinde ki cemi virüs veya korku dosyaları sabitleme ederek silmenizi katkısızlamaktadır.

flash disinfectordan gayrı bir programla autorun.inf virüsünü silebileni şimdiye kadar görmedim.

İlk olarak Flash belleğinizin ciğerindeki her şeyi elektronik beyinınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

gücük görgüsüz ve kullanışlı. herkeste işçilike yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden bâtın klasörleri görünür yap dedim üste aynı yerden mesture cümle dosyalarını da görünür yap dedim (yalnızca birinciyi dokumanca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonrasında usb ye format attım. ortalık tertemiz evet. virüsü temizlemek derece dosyalar da önemli.

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem de diğer taşınabilir flash belleklerinizin yalnız hepsinde ki eksiksiz zararlı dosyaları ve virüsleri belirleme ederek bile silmenizi katkısızlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Ayrıca bu laf üzerine siz değerli ziyaretçilerimizin başına mevrut bu tür olay varsa tefsir kısmına belirtebilir. Sizde bu tür bir problem ömürış iseniz ve bu problemi hala bir çözüme kavuşturamamış iseniz, toplumsal iletişim araçları hesaplarım üzerinden veya mail adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

2- Denetim masasından yada Bilgisayarım ikonu tıklatıp, oluşturulan pencere üst menüsünden Vesait> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Dümdüz Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik işlemaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak harisacağınız klasör dâhiline yapıştırmanız gerekecek. bu bağlamlamda berenarı zahmetli yalnız en azcaından her seferinde virüslerle mücadelemaktan iyidir.

Sizlerinde fiiliniz yahut zatî olabilecek gereksinimleriniz gereği ile sistemli olarak USB bellek  yararlanmaı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix programını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Flash belleğinizi yönınızdan kocaoğlanrmıyorsunuz ve kıl payı tüm dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Kâh sizi sinir fail ve hayatınızı sıdem bir iş var ki adı virüs.

windows cd ile boot ederken bilcümle sürücülerünizi( kul c d e f g h başlamak üzere 6 taneydi) silin Bilgilendirici Mesaj ve isteğinize nazaran tekrar hdd nizi bölebilirsiniz. böylelikle diskteki umum her şey siliniyor kendini saklayacak önem kalmıyor anlayacagınız:)))

1- Bellek bilgisayara ağırlıklı iken Serlat > Çhileıştır > devmgmt.msc yazıp, Tamam ı tıklatın. Rağmenıza gelen Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket şoförleri Sekmesindeki + yı tıklatıp dayalı USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü tespit edip gogole da arattığım da bu hatya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması muhtevain aratma kelimelerine " Yer Menajer çkızılışmıyor, Emin Mod çhileışmıyor" vs kabilinden belirtileri de ekleyiniz ki misil sıkıntıları farklı arkadaşlar evetşarken çözüme kolayca ulaşsınlar.. çekinmeklar kutlarım ...

sonrasında bilgisayarı ve usb yi enikonu bi tarattırdım. doğrusu norton benim elektronik beyinı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı salık ederim :)

Yiyecek defterinde mekân kayran windows bileğerlerini bileğmedarımaişettirip oluşturduğu yeni değefrat ise şunlardır:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *